Nasz zespół

Życie w biegu oraz upływający czas i presja, aby za nim nadążyć, sprawiają, że coraz częściej szukamy sposobów na to, jak wyglądać młodo i być zadbanym. Atrakcyjny wygląd przyciąga uwagę, dodaje pewności siebie, poprawia samopoczucie i przede wszystkim pozwala czuć się komfortowo w swoim ciele. Wnikliwie analizując potrzeby oraz najnowsze trendy, uwzględniając nawet najbardziej wyszukane pragnienia stworzyliśmy Salon Urody Beata Trawińska. Naszą misję opieramy na wartości i etyce zawodowej, które powinny jak najlepiej służyć zdrowiu i urodzie naszych klientów, dlatego też zabiegi i terapie dobieramy po dokładnym zapoznaniu się z indywidualnymi potrzebami każdego gościa naszego salonu. Zapraszamy na konsultację – to pierwszy krok na drodze do lepszego samopoczucia i atrakcyjnego wyglądu!

Beata Trawińska

Właścicielka

lek. med. Anna Tomkowiak

Specjalista medycyny estetycznej

,,Najważniejszym dla mnie celem jest osiągniecie naturalnego piękna. Zajmuje się nie tylko leczeniem, 
ale również profilaktyką starzenia się skóry.'' 
Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. W trakcie studiów odbywała praktyki w Berlinie na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Po oparzeniowej. Posiada doświadczenie z w zakresie wykonywania zabiegów z użyciem radiofrekwencji (Thermi RF), laseroterapii, ultradźwięków, plazmy, zamykania naczynek, wypełniaczy, mezoterapii, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego, peelingów medycznych, aquafilling bodyline. Jako jedna z pierwszych Polsce wykonuje zabiegi Thermi RF wykorzystujące iniekcyjna radiofrekwencje, poprawiająca sylwetkę oraz kondycje skory. Pracuje również na innowacyjnym urządzeniu Plasmage, którego efekty są porównywalne do zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej (plastyka powieki górnej, liftingi twarzy i szyi). Szkolenie w zakresie Plasmage, jako jedna z pierwszych w Polsce, odbyła we Włoszech. Stale podnosi swoje kompetencje w zakresie medycyny estetycznej uczestnicząc w szkoleniach. Do Pacjenta zawsze podchodzi indywidualnie i z należytą uwagą. 

lek. med. Edyta Lelonek

Dermatolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuje w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Specjalizuje się w dziedzinie dermatologii-wenerologii oraz medycynie estetycznej. Jest współautorką wielu prac naukowych o zasięgu krajowym i zagranicznym. Posiada szerokie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z użyciem laserów m.in. CO2, Er:YAG, Nd:YAG i aleksandrytowy, a także terapii wykorzystujących ultradźwięki, pierwszą na świecie radiofrekwencję iniekcyjną (Thermi RF) oraz plazmę. Wykonuje również peelingi medyczne, mezoterapie, iniekcje z użyciem wypełniaczy, toksyny botulinowej i osocza bogatopłytkowego. Stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej, dermatochirurgii i dermatologii w Polsce oraz na zagranicznych kongresach, także jako wykładowca. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Dermatologów (ISD), Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Prowadzi konsultacje w języku angielskim i niemieckim.

Zoya Porwisiak

Menadżer kosmetologii estetycznej / Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania we Wrocławiu oraz kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w zakresie zabiegów kosmetologii estetycznej i fizjoterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, między innymi z dziedziny laseroterapii, mezoterapii, technologii wykorzystujących ultradźwięki oraz fale radiowe.
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta oraz ustaleniu odpowiednich zabiegów, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. Specjalizuje się również w makijażu permanentnym i wizażu uważając, że z każdej kobiety można wydobyć jej naturalne piękno...
Zainteresowania: Psychologia, medycyna, holistyczne podejście do życia, taniec, podróże.

Aneta Romanowska

Menadżer salonu

Absolwentka zarządzania ze specjalizacją Public Relations. Koordynuje pracę salonu wpółpracując z lekarzami, kosmetologami oraz salonem fryzjerskim. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę w dziedzinie medycyny estetycznej oraz kosmetologii, starając się być na bieżąco i jak najdokładniej przekazywać swoją wiedzę klientom. Prywatnie pasjonatka zdrowego stylu życia, miłośniczka kuchni roślinnej oraz aktywności fizycznej

dr Monika Wojciechów-Gazel

Fizjoterapeutka

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prace doktorska pt. "Styl życia i samoocena kobiet po zabiegach medycyny estetycznej a jakość ich życia" obroniłam na Wydziale Fizjoterapii. Specjalizuje się w zabiegach laserowych: epilacji (usuwanie owłosienia), usuwaniu przebarwień, fotoodmładzaniu skóry czy tez zamykaniu naczyń krwionośnych. Pracuje również na urządzeniach ujędrniających i modelujących sylwetkę oraz niwelujących cellulit. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach a efekty moich badań naukowych były prezentowane na wielu konferencjach naukowych. Prywatnie: uwielbiam podróżować, słuchać dobrej muzyki a w wolnych chwilach oglądać filmy.

Ola Macherzyńska

Kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Ukończyłam wiele szkoleń pozwalających na zwiększenie moich umiejętności, które z powodzeniem wykorzystuje w swojej pracy. Specjalizuję się w zabiegach kosmetologii estetycznej na twarz i ujędrniających na ciało, zarówno w terapiach manualnych oraz z zastosowaniem technologii m.in. fal radiowych, ultradźwięków, termokoagulacji , laserów oraz Icoone. Zadowolenie klienta i najwyższy poziom oferowanej usługi zawsze był dla mnie priorytetem. Interesuje mnie również wpływ diety na stan i kondycję naszej skóry, wychodząc z założenia, że racjonalna i dobrze zbilansowana dieta jest podstawą prawidłowego funkcjonowania całego organizmu i naszego wyglądu.

Paulina Zielska

Fryzjerka

Absolwentka Zespołu Szkół Zawodowych we Wrocławiu, gdzie ukończyła kierunek Fryzjerstwo.
Posiada wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Bezustannie podnosi kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu strzyżenia, koloryzacji i stylizacji. Jak sama mówi, jej zawód jest jednocześnie jej największą pasją bez której nie wyobraża sobie żyć. Dzięki nowatorskim wizjom, zaangażowaniu i pozytywnej energii zdobywa zaufanie wielu klientów.

Kinga Ułasiewicz

Fryzjerka

Absolwentka Zespołu Szkół Zawodowych we Wrocławiu, gdzie ukończyła kierunek Fryzjerstwo.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, łatwo przychodzi jej zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie wiedzy z zakresu fryzjerstwa. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, zawsze uśmiechnięta i z jednakowym zaangażowaniem, proponując najlepsze rozwiązania.

Aleksandra Ejankowska

Recepcja

Absolwentka wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku Zdrowie Publiczne. Przedmiotem moich zainteresowań zawsze była wiedza o człowieku w ujęciu całościowym.Ciekawią mnie zagadnienia związane zarówno z fizjologiczną sferą naszego ciała, jak i też aspekty wiedzy związane z społecznym, psychologicznym i duchowym funkcjonowaniem życia człowieka.