Nasz zespół

Życie w biegu oraz upływający czas i presja, aby za nim nadążyć, sprawiają, że coraz częściej szukamy sposobów na to, jak wyglądać młodo i być zadbanym. Atrakcyjny wygląd przyciąga uwagę, dodaje pewności siebie, poprawia samopoczucie i przede wszystkim pozwala czuć się komfortowo w swoim ciele. Wnikliwie analizując potrzeby oraz najnowsze trendy, uwzględniając nawet najbardziej wyszukane pragnienia stworzyliśmy Salon Urody Beata Trawińska. Naszą misję opieramy na wartości i etyce zawodowej, które powinny jak najlepiej służyć zdrowiu i urodzie naszych klientów, dlatego też zabiegi i terapie dobieramy po dokładnym zapoznaniu się z indywidualnymi potrzebami każdego gościa naszego salonu. Zapraszamy na konsultację – to pierwszy krok na drodze do lepszego samopoczucia i atrakcyjnego wyglądu!

Beata Trawińska

Właścicielka

Zoya Porwisiak

Menadżer Salonu / Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania we Wrocławiu oraz kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w zakresie zabiegów kosmetologii estetycznej i fizjoterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, między innymi z dziedziny laseroterapii, mezoterapii, technologii wykorzystujących ultradźwięki oraz fale radiowe.
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta oraz ustaleniu odpowiednich zabiegów, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. Specjalizuje się również w makijażu permanentnym i wizażu uważając, że z każdej kobiety można wydobyć jej naturalne piękno...
Zainteresowania: Psychologia, medycyna, holistyczne podejście do życia, taniec, podróże.

Marta Małaszek

Kosmetolog

Studentka ostatniego roku studiów magisterskich w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Wiedzę i doświadczenie zdobywa na licznych szkoleniach oraz przy codziennej pracy z klientem. Interesuje się chemią kosmetyczną. Z ogromną chęcią testuje na sobie preparaty oraz pogłębia wiedzę na temat ich właściwości, co pozwala odpowiednio dobrać pielęgnację domową swoich klientów.
Prywatnie miłośniczka gotowania, zwierząt oraz pływania.

Maria Łyko

Lekarz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Posiada szereg ukończonych kursów w zakresie zabiegów medycyny estetycznej, ponadto wciąż poszerza swoje kompetencje i zyskuje cenne doświadczenie.
Medycyna jest jej pasją, a estetyka kluczową wartością. Łączy je w swojej pracy, skupiając się na zabiegach przeciwstarzeniowych i regeneracyjnych. Jej celem zawsze jest uzyskanie naturalnego efektu.
Swój prywatny czas poświęca muzyce i przygarniętej ze schroniska suni Zakrętce. 

Karolina Staniszczak

Recepcja