Nasz zespół

Życie w biegu oraz upływający czas i presja, aby za nim nadążyć, sprawiają, że coraz częściej szukamy sposobów na to, jak wyglądać młodo i być zadbanym. Atrakcyjny wygląd przyciąga uwagę, dodaje pewności siebie, poprawia samopoczucie i przede wszystkim pozwala czuć się komfortowo w swoim ciele. Wnikliwie analizując potrzeby oraz najnowsze trendy, uwzględniając nawet najbardziej wyszukane pragnienia stworzyliśmy Salon Urody Beata Trawińska. Naszą misję opieramy na wartości i etyce zawodowej, które powinny jak najlepiej służyć zdrowiu i urodzie naszych klientów, dlatego też zabiegi i terapie dobieramy po dokładnym zapoznaniu się z indywidualnymi potrzebami każdego gościa naszego salonu. Zapraszamy na konsultację – to pierwszy krok na drodze do lepszego samopoczucia i atrakcyjnego wyglądu!

Beata Trawińska

Właścicielka

lek. med. Agata Kasprzyk

Specjalistą chirurgii ogólnej / lek. med. estetycznej / proktolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (2009r.). Specjalista chirurgii ogólnej. Jej badania do pracy doktorskiej w dziedzinie chirurgii dotyczą leczenia schorzeń proktologicznych z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.
Jej pasją od czasu studiów jest szeroko pojęta medycyna estetyczna, którą praktykuje z powodzeniem od 2009r.
Jej priorytetem jest bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów i unikanie powikłań. Zwolenniczka naturalnego wyglądu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych warsztatach, stażach oraz sympozjach. Wszystko po to aby zagwarantować Państwu bezpieczne leczenie zgodne ze sztuką medyczną oraz aktualnymi trendami.
Wolny czas poświęca na aktywny wypoczynek, podróże oraz ekologiczną uprawę warzyw.

Więcej

Zoya Porwisiak

Menadżer Salonu / Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania we Wrocławiu oraz kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w zakresie zabiegów kosmetologii estetycznej i fizjoterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, między innymi z dziedziny laseroterapii, mezoterapii, technologii wykorzystujących ultradźwięki oraz fale radiowe.
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta oraz ustaleniu odpowiednich zabiegów, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. Specjalizuje się również w makijażu permanentnym i wizażu uważając, że z każdej kobiety można wydobyć jej naturalne piękno...
Zainteresowania: Psychologia, medycyna, holistyczne podejście do życia, taniec, podróże.

Aneta Romanowska

Administracja

Karolina Staniszczak

Recepcja