Nasz zespół

Życie w biegu oraz upływający czas i presja, aby za nim nadążyć, sprawiają, że coraz częściej szukamy sposobów na to, jak wyglądać młodo i być zadbanym. Atrakcyjny wygląd przyciąga uwagę, dodaje pewności siebie, poprawia samopoczucie i przede wszystkim pozwala czuć się komfortowo w swoim ciele. Wnikliwie analizując potrzeby oraz najnowsze trendy, uwzględniając nawet najbardziej wyszukane pragnienia stworzyliśmy Salon Urody Beata Trawińska. Naszą misję opieramy na wartości i etyce zawodowej, które powinny jak najlepiej służyć zdrowiu i urodzie naszych klientów, dlatego też zabiegi i terapie dobieramy po dokładnym zapoznaniu się z indywidualnymi potrzebami każdego gościa naszego salonu. Zapraszamy na konsultację – to pierwszy krok na drodze do lepszego samopoczucia i atrakcyjnego wyglądu!

Beata Trawińska

Właścicielka

lek. med. Edyta Lelonek

Dermatolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuje w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Specjalizuje się w dziedzinie dermatologii-wenerologii oraz medycynie estetycznej. Jest współautorką wielu prac naukowych o zasięgu krajowym i zagranicznym. Posiada szerokie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z użyciem laserów m.in. CO2, Er:YAG, Nd:YAG i aleksandrytowy, a także terapii wykorzystujących ultradźwięki, pierwszą na świecie radiofrekwencję iniekcyjną (Thermi RF) oraz plazmę. Wykonuje również peelingi medyczne, mezoterapie, iniekcje z użyciem wypełniaczy, toksyny botulinowej i osocza bogatopłytkowego. Stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej, dermatochirurgii i dermatologii w Polsce oraz na zagranicznych kongresach, także jako wykładowca. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Dermatologów (ISD), Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Prowadzi konsultacje w języku angielskim i niemieckim.

Zoya Porwisiak

Menadżer kosmetologii estetycznej / Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania we Wrocławiu oraz kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w zakresie zabiegów kosmetologii estetycznej i fizjoterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, między innymi z dziedziny laseroterapii, mezoterapii, technologii wykorzystujących ultradźwięki oraz fale radiowe.
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta oraz ustaleniu odpowiednich zabiegów, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. Specjalizuje się również w makijażu permanentnym i wizażu uważając, że z każdej kobiety można wydobyć jej naturalne piękno...
Zainteresowania: Psychologia, medycyna, holistyczne podejście do życia, taniec, podróże.

Aneta Romanowska

Menadżer salonu

Absolwentka zarządzania ze specjalizacją Public Relations. Koordynuje pracę salonu wpółpracując z lekarzami, kosmetologami oraz salonem fryzjerskim. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę w dziedzinie medycyny estetycznej oraz kosmetologii, starając się być na bieżąco i jak najdokładniej przekazywać swoją wiedzę klientom. Prywatnie pasjonatka zdrowego stylu życia, miłośniczka kuchni roślinnej oraz aktywności fizycznej

dr Monika Wojciechów-Gazel

Fizjoterapeutka

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prace doktorska pt. "Styl życia i samoocena kobiet po zabiegach medycyny estetycznej a jakość ich życia" obroniłam na Wydziale Fizjoterapii. Specjalizuje się w zabiegach laserowych: epilacji (usuwanie owłosienia), usuwaniu przebarwień, fotoodmładzaniu skóry czy tez zamykaniu naczyń krwionośnych. Pracuje również na urządzeniach ujędrniających i modelujących sylwetkę oraz niwelujących cellulit. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach a efekty moich badań naukowych były prezentowane na wielu konferencjach naukowych. Prywatnie: uwielbiam podróżować, słuchać dobrej muzyki a w wolnych chwilach oglądać filmy.

Ola Macherzyńska

Kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Ukończyłam wiele szkoleń pozwalających na zwiększenie moich umiejętności, które z powodzeniem wykorzystuje w swojej pracy. Specjalizuję się w zabiegach kosmetologii estetycznej na twarz i ujędrniających na ciało, zarówno w terapiach manualnych oraz z zastosowaniem technologii m.in. fal radiowych, ultradźwięków, termokoagulacji , laserów oraz Icoone. Zadowolenie klienta i najwyższy poziom oferowanej usługi zawsze był dla mnie priorytetem. Interesuje mnie również wpływ diety na stan i kondycję naszej skóry, wychodząc z założenia, że racjonalna i dobrze zbilansowana dieta jest podstawą prawidłowego funkcjonowania całego organizmu i naszego wyglądu.

Aleksandra Ejankowska

Recepcja

Absolwentka wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku Zdrowie Publiczne. Przedmiotem moich zainteresowań zawsze była wiedza o człowieku w ujęciu całościowym.Ciekawią mnie zagadnienia związane zarówno z fizjologiczną sferą naszego ciała, jak i też aspekty wiedzy związane z społecznym, psychologicznym i duchowym funkcjonowaniem życia człowieka.