Nasz zespół

Życie w biegu oraz upływający czas i presja, aby za nim nadążyć, sprawiają, że coraz częściej szukamy sposobów na to, jak wyglądać młodo i być zadbanym. Atrakcyjny wygląd przyciąga uwagę, dodaje pewności siebie, poprawia samopoczucie i przede wszystkim pozwala czuć się komfortowo w swoim ciele. Wnikliwie analizując potrzeby oraz najnowsze trendy, uwzględniając nawet najbardziej wyszukane pragnienia stworzyliśmy Salon Urody Beata Trawińska. Naszą misję opieramy na wartości i etyce zawodowej, które powinny jak najlepiej służyć zdrowiu i urodzie naszych klientów, dlatego też zabiegi i terapie dobieramy po dokładnym zapoznaniu się z indywidualnymi potrzebami każdego gościa naszego salonu. Zapraszamy na konsultację – to pierwszy krok na drodze do lepszego samopoczucia i atrakcyjnego wyglądu!

Beata Trawińska

Właścicielka

lek. med. Edyta Lelonek

Dermatolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuje w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Specjalizuje się w dziedzinie dermatologii-wenerologii oraz medycynie estetycznej. Jest współautorką wielu prac naukowych o zasięgu krajowym i zagranicznym. Posiada szerokie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z użyciem laserów m.in. CO2, Er:YAG, Nd:YAG i aleksandrytowy, a także terapii wykorzystujących ultradźwięki, pierwszą na świecie radiofrekwencję iniekcyjną (Thermi RF) oraz plazmę. Wykonuje również peelingi medyczne, mezoterapie, iniekcje z użyciem wypełniaczy, toksyny botulinowej i osocza bogatopłytkowego. Stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej, dermatochirurgii i dermatologii w Polsce oraz na zagranicznych kongresach, także jako wykładowca. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Dermatologów (ISD), Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Prowadzi konsultacje w języku angielskim i niemieckim.

lek. med. Agata Kasprzyk

Specjalistą chirurgii ogólnej / lek. med. estetycznej / proktolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (2009r.). Specjalista chirurgii ogólnej. Jej badania do pracy doktorskiej w dziedzinie chirurgii dotyczą leczenia schorzeń proktologicznych z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.
Jej pasją od czasu studiów jest szeroko pojęta medycyna estetyczna, którą praktykuje z powodzeniem od 2009r.
Jej priorytetem jest bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów i unikanie powikłań. Zwolenniczka naturalnego wyglądu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych warsztatach, stażach oraz sympozjach. Wszystko po to aby zagwarantować Państwu bezpieczne leczenie zgodne ze sztuką medyczną oraz aktualnymi trendami.
Wolny czas poświęca na aktywny wypoczynek, podróże oraz ekologiczną uprawę warzyw.

Więcej

Zoya Porwisiak

Menadżer kosmetologii estetycznej / Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania we Wrocławiu oraz kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w zakresie zabiegów kosmetologii estetycznej i fizjoterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, między innymi z dziedziny laseroterapii, mezoterapii, technologii wykorzystujących ultradźwięki oraz fale radiowe.
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta oraz ustaleniu odpowiednich zabiegów, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. Specjalizuje się również w makijażu permanentnym i wizażu uważając, że z każdej kobiety można wydobyć jej naturalne piękno...
Zainteresowania: Psychologia, medycyna, holistyczne podejście do życia, taniec, podróże.

Aneta Romanowska

Menadżer salonu

Absolwentka zarządzania ze specjalizacją Public Relations. Koordynuje pracę salonu wpółpracując z lekarzami, kosmetologami oraz salonem fryzjerskim. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę w dziedzinie medycyny estetycznej oraz kosmetologii, starając się być na bieżąco i jak najdokładniej przekazywać swoją wiedzę klientom. Prywatnie pasjonatka zdrowego stylu życia, miłośniczka kuchni roślinnej oraz aktywności fizycznej

Ola Macherzyńska

Kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Ukończyłam wiele szkoleń pozwalających na zwiększenie moich umiejętności, które z powodzeniem wykorzystuje w swojej pracy. Specjalizuję się w zabiegach kosmetologii estetycznej na twarz i ujędrniających na ciało, zarówno w terapiach manualnych oraz z zastosowaniem technologii m.in. fal radiowych, ultradźwięków, termokoagulacji , laserów oraz Icoone. Zadowolenie klienta i najwyższy poziom oferowanej usługi zawsze był dla mnie priorytetem. Interesuje mnie również wpływ diety na stan i kondycję naszej skóry, wychodząc z założenia, że racjonalna i dobrze zbilansowana dieta jest podstawą prawidłowego funkcjonowania całego organizmu i naszego wyglądu.

Angin Parsjan

Recepcja